The Secret Window On The River Arno

  • 58 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Umístěný ve čtvrti Campo Belo v 10 minutách chůze od Kaple Pazziů, 58 m² apartmán The Secret Window On The River Arno se může ubytovat až 3 hostů. Tento apartmán má 1 ložnic, 1 koupelen a kuchyňku.

Hosté ocení hlavní umístění 10 minut chůze od centra města Florencie. Gallerie dell'Accademia najdete ve vzdálenosti 1 km od ubytování, a snadno se dostanete i do Palác Pitti. Nejbližší restauraci najdete ve vzdálenosti 550 metrů od ubytování. Vlakové nádraží Florence Santa Maria Novella je 15 minut chůze od nemovitosti, a letiště Florencie je 15 minut jízdy autem.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near The Secret Window On The River Arno Florencie
Skyline Florence Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Skyline Florence Apartment

8.4
Velmi dobrý 37 recenzí
22 m od ubytování
USD 257 USD 231
za noc
Ponte Vecchio Studio
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ponte Vecchio Studio

8.4
Velmi dobrý 112 recenzí
26 m od ubytování
USD 203 USD 183
za noc
The Tiny Barbadori
Cena pouze pro mobilní zařízení

The Tiny Barbadori

7.6
Dobrý 12 recenzí
27 m od ubytování
USD 192 USD 173
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Florencie
    11 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    1,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence048017LTN6380,IT048017C2X3BFK5BI
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán The Secret Window On The River Arno apartmán umístěn?
      Apartmán The Secret Window On The River Arno apartmán se nachází v centru města Florencie, v docházkové vzdálenosti od San Lorenzo.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán The Secret Window On The River Arno?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán The Secret Window On The River Arno patří mimo jiné Centrální tržiště, Palác degli Uffizi, Kostel Orsanmichele.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán The Secret Window On The River Arno apartmán?
      Cena pronájmu apartmán The Secret Window On The River Arno apartmán je 249 €.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 58 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Florencie
    11 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    1,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    The Secret Window On The River Arno Florencie

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít